توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛

فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی در حوزه ICT اعلام شد

فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی در حوزه ICT  اعلام شد
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حمایت از کالای ایرانی، فراخوان انتخاب و معرفی کارخوب و با کیفیت ایرانی را در حوزه ICT اعلام کرد.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در سال حمایت از کالای ایرانی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد پس از بررسی های مقدماتی توسط هیات داوری، با رای و انتخاب مردم نسبت به معرفی کار خوب و با کیفیت ایرانی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات وبا موضوعات محوری زیر، اقدام کند.

بنابراین از تمام شرکت های متقاضی که تقاضای ارزیابی کار خوب و با کیفیت ایرانی که محصول یا خروجی آنها مرتبط با عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات است و یا ازپلتفرم های آن استفاده کرده باشند و موقعیت فیزیکی آن ها در محدوده جغرافیایی ایران باشد، دعوت می شود حداکثر تا تاریخ 30 تیرماه امسال فرم مربوطه، درخواست و مستندات خود را به پست الکترونیکی javanan@ict.gov.ir ارسال کنند.

موضوعات محوری این فراخوان شامل است از:

خدمات مبتنی بر ویدئو، خدمات و ابزارهای پایه فناوری اطلاعات، آموزش، بهداشت و سلامتی، تبلیغات و بازاریابی، جمع سپاری، حمل و نقل، خدمات ابری و CDN، خرده فروشی، رسانه، شبکه های اجتماعی و ابزارهای وابسته، فناوری های مالی (فین تک)، خدمات عمومی، مدل و لباس، ابزارهای مبتنی بر نقشه، موسیقی، نیازمندی، توان یابان، پیام رسان، کاریابی، گردشگری، زنان و خانواده، محیط زیست، بازی و سرگرمی، تجهیزات، کالا و لوازم، کشاورزی، اینترنت اشیا (IOT)، سبک زندگی، کودک و نوجوان، دینی و مذهبی، امنیت، کتاب، خدمات غذا و رستوران، ورزش، فرهنگی و هنر، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و سایر.

متقاضیان برای شرکت در این ارزیابی و دریافت فرم فراخوان می توانند از اینجا دانلود کنند.

ضمن اینکه اطلاعات بیشتر را می توانید از اینجا بدست آورید.

۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۲۷۶
کد خبر : ۳۲,۳۹۵

نظرات بینندگان

گروه بهسا
5
0
2

کلیه دستندرکاران و فعالان حوزه تولید نرم افزارهای مدیریتی و مادر در گروه بهسا ، از اقدامات بسیار کاربردی و فراگیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شورای دستیاران جوان، کمال تشکر و قدردانی را بعمل می آورند.

نگار شبکه
Greece
0
0
2

با سلام و روز بخیر در رابطه با فراخوان کالاهای ایرانی شرکت ما جهت معرفی محصولات ایرانی خود چندین بار تلاش کرده تا فایل های فرم معرفی را به آدرس ایمیل ذکر (javanan@ict.gov.ir ) ارسال نمایید ولی متاسفانه به دلیل نیافتن آدرس ایمیل ذکر شده ارسال نا موفق بوده است. خواهشمند است ایراد را بررسی نموده و اعلام نمایید.

رضاشیبانی
0
0
1

سلام.طرحهایی باموضوع حمایت کالاایرانی وروشهای نوین حمایتی، تیمی کوشاوازاقشارزیرتامیانی جامعه ارائه نموده اند.که بجهت تلاشی 18ماهه(بدون هیچ درآمدی)بامشکل نقدینگی مواجه گشته ایم.آنچه هزینه شده توسط یکنفربوده وهمگی واقفیم که ایشان باوجودتجربه وتحصیلات پربارش،باسیلی رخ راگلگون میکند.اوومارادریابید.حاکا(حمایت ازکالای ایرانی)جالب اینکه پارسال وقبل ازرهبرمعظم انقلاب؛حاکا رابرگزیدند.البته پیروی سالهای قبل که ایشان براقتصادتاکیدداشتند.ماحدیث خودگفتیم..


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید