گزارش تحلیلی شورای دستیاران جوان وزارت

بررسی آمادگی مشارکت ارائه دهندگان خدمات فناورانهْ مورد نیاز در شرایط بحرانی بر اساس تحلیل اطلاعات شبکه های اجتماعی بهمراه بررسی مبانی و پیشنهاداتی برای اقدام

"بررسی آمادگی مشارکت ارائه دهندگان خدمات فناورانهْ مورد نیاز در شرایط بحرانی بر اساس تحلیل اطلاعات شبکه های اجتماعی بهمراه بررسی مبانی و پیشنهاداتی برای اقدام" عنوان گزارشی است که شورای دستیاران جوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص فراخوان انجام شده برای مشارکت فعالان فضای مجازی تدوین نموده است.
با توجه به نفوذ ارتباطات و فناوری اطلاعات در تمامی امور زندگی بشری و نقش تسریع کنندگی و تسهیل کنندگی خدمات این حوزه و نیز مشاهده کمبودهای ناشی از عدم توجه به این مهم در پیش بینی، اطلاع رسانی و در فرآیندهای پس از وقوع سیل های اخیر در کشور عزیزمان، لزوم ایجاد هماهنگی در خصوص مشارکت موثر و گستردة فعالان این بخش مشهود گردیده و این مستند به بررسی بازخوردهای دعوت انجام شده از فعالان این بخش به همکاری در موضوع خدمات فناورانه مورد نیاز در شرایط بحرانی می پردازد. در ادامه این بررسی نگاهی بسیار خلاصه به ادبیات امداد و نجات و نیز نگاهی به ساختار سازمان مدیریت بحران کشور می اندازیم. و در انتها پیشنهاداتی برای اقدام مطرح خواهیم کرد. 
۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۸:۱۶
تعداد بازدید : ۲۸۴
کد خبر : ۷۷,۶۷۸

نظرات بینندگان

ناشناس
5
0
1

عالی


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید